مشاوره تلفنی و مجازی

تیم ما مشاوره های خود را به اشکال مختلف ارایه می نماید که هرچند بهترین نوع آن مشاوره حضوری می باشد اما با توجه به بعد زمانی و مکانی بخش اعظمی از کاربران ما خارج از تهران بوده و امکان حضور در دفتر وکالت ندارند لذا این امکان را فراهم نموده‌ایم تا عزیزانی که امکان حضور در دفتر وکالت ندارند و یا به دلیل شرایط نامناسب الودگی هوا و نیز بیماری کرونا تمایل به مشاوره حضوری ندارند از طریق خطوط تلفن همراه و یا واتساپ به این عزیزان خدمت رسانی نماییم.

 

همانگونه که بیان گردید مشاوره مجازی ما از طریق خطوط تلفن همراه و یا تماس با پیام رسان واتساپ می باشد و هزینه‌ای جز حق المشاوره و هزینه مخابرات و یا اینترنت جهت برقراری تماس در برندارد.

 

در مشاوره مجازی مدارک شما توسط وکیل پایه یک دادگستری بررسی می شوند تا هنگام انجام مشاوره به بهترین کیفیت شما را راهنمایی نمایند.

 

البته با توجه به محدودیت موجود در این نوع مشاوره توصیه می شود عکس مدارک با کیفیت بالا اسکن شوند و قابل ذکر است فقط 5 مورد اسناد و مدارک شما بررسی می شوند و از ارسال مدارک کم اهمیت و بی ارتباط پرهیز نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان در واتساپ به شماره 09103462581 پیام دهید ویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در سریع ترین وقت ممکن با شما ارتباط بر قرار نماییم

 

(توجه: هنگام تنظیم فرم زیر شماره همراه خود را بدون صفر وارد نمایید.)