09197752146 info@estinafgar.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران، مطهری، خیابان مهرداد، ساختمان مهرداد

مشاوره حقوقی رایگان

خدمات مشاوره ای ما انواع متعددی دارد اما با توجه به اینکه ممکن است افرادی به خاطر عدم توانایی مالی، امکان مشاوره با وکیل دادگستری را نداشته باشند لذا به جهت وظیفه اجتماعی که برعهده داریم مشاوره های حقوقی خود را به صورت رایگان نیز ارایه می‌نماییم.

البته این بدین معنا نیست که صرفاً به افرادی که توان مالی پرداخت حق المشاوره نیستند مشاوره رایگان اراده می شود بلکه این خدمت شامل همه افرادی هم می شود که تمایل به انجام مشاوره رایگان دارند.

 

ما عقیده بر این داریم که گاهی مشکلات حقوقی افراد با یک و یا 2 جلسه مشاوره بدون نیاز به حضور وکیل قابل حل می باشد لذا از این جهت در خدمت شما هستیم تا در صورتی که مشکل حقوقی شما با یک جلسه مشاوره حل شود کمک های لازم را به مراجعین عزیز ارایه نماییم.

 

لذا 2 روز در هفته برای مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز اختصاص داده شده است.

 

کاربران محترم باید توجه داشته باشند که در مشاوره رایگان بررسی مدارک صورت نمی‌گیرد و صرفاً بابیان شفاهی کاربر عزیز در خصوص شرح ما وقع و مدارک راهنمایی‌های لازم انجام خواهد شد.

 

قابل ذکر است هرچند تمام تلاش ما ارائه خدمت با بهترین کیفیت می باشد اما با توجه به حجم بالای درخواست ها برای انواع مشاوره های ما ازجمله مشاوره رایگان لذا ناچاراً ابتدا باید مراجعین حضوری و تلفنی خود را ویزیت نماییم و سپس به درخواست عزیزانی که درخواست مشاوره رایگان بوده ایم اجابت نماییم لذا همین امر ممکن است کیفیت مشاوره را کاهش دهد لذا توصیه می شود جهت بررسی دقیق مشکل حقوقی شما از دیگر خدمات مشاوره ای ما بالاخص مشاوره حضوری استفاده نمایید.

 

البته قابل بیان است هرچند مشاوره حضوری و یا تلفنی ما غیر رایگان است اما مبلغ در نظر گرفته شده با توجه به نوع کیفت ارائه خدمت، بسیار اندک و ناچیز می باشد تا همه بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند.

 

لذا توصیه می کنیم چنانچه پرونده با اهمیتی دارید، حتما از مشاوره حقوقی غیر رایگان استفاده نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان در واتساپ به شماره 09197752146 پیام دهید ویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در سریع ترین وقت ممکن با شما ارتباط بر قرار نماییم

 

(توجه: هنگام تنظیم فرم زیر شماره همراه خود را بدون صفر وارد نمایید.)

اینستاگرام استیناف گر