09197752146 info@estinafgar.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران، مطهری، خیابان مهرداد، ساختمان مهرداد

 

هرچند تعداد مشاوره های تلفنی و مجازی دفتر وکالت به مراتب بالاتر از حضوری می باشد اما بر حسب آمار مراجعات همشهریان تهران و البته حومه تهران مشاوره حضوری را در اولویت قرار داده اند.

 

که البته مشاوره حضوری نسبت به انواع مشاوره های دیگر مزیت های بیشتری دارد از جمله اینکه:

  • در مراجعه حضوری کلیه مدارک موکل به صورت دقیق بررسی می شود.
  • در مشاوره های غیر حضوری از جمله تلفنی در اکثر موارد امکان درک صحیح مشاوره های وکیل، توسط مراجعه کننده وجود ندارد.

 

آنچه مسلم است حضور وکیل در پرونده‌های قضایی بسیار مفید و کارآمد خواهد بود اما گاهی اوقات در برخی پرونده ها اشخاص بدون حضور وکیل هم می توانند پرونده را پیش ببرند یا صرفاً با راهنمایی های وکیل نیاز موکل برطرف می شود لذا در جلسات مشاوره ضمن بررسی همه ابعاد پرونده در صورت عدم نیاز به وکیل راهکارهای و چگونگی دفاع به موکل بیان می شود ولی در صورت پیچیده بودن و دارا بودن ابعاد فنی ضمن تذکر این امر، موکل حق انتخاب در انعقاد قرارداد با وکیل یا پی‌گیری شخصی خواهد داشت.

 

ویژگی های مشاوره با ما

  • در مشاوره های انجام شده توسط وکلای استیناف گر فارغ از اینکه به صورت رایگان باشد و یا مستلزم پرداخت هر هزینه ای باشد، همه ابعاد حقوقی پرونده و مشکل حقوقی شما در حد توان بررسی می‌شود.
  • وکیل مشاوره دهنده ضمن ارائه تمام راه های ممکن جهت دفاع از حقوق خود، بهترین راه را با ارائه راهکار نیز پیشنهاد می نماید تا مراجعه کننده بتواند مسیر پرونده خود را به درستی و با کمترین عوارض یا خسارت به پیش ببرد.
  • پس از بررسی تخصصی پرونده شما، میزان احتمال موفقیت در پرونده به طور واقع بینانه اعلام می‌شود و چنانچه پرونده به لحاظ قانونی وجاهتی نداشته باشد، جهت جلوگیری از طرح دعوی بیهوده و صرف هزینه و زمان این امر گوش زد می شود و البته تصمیم نهایی با مراجعه کننده می باشد.
  • مشاوره با وکلای استیناف گر دارای گارانتی بازگشت کامل وجه می باشد و در صورتی که مراجعه کننده به هر علت از کیفیت مشاوره رضایت نداشته باشد می تواند ضمن بیان علت نارضایتی خود که البته می تواند بدون دلیل هم باشد تمام مبلغ پرداختی جهت مشاوره بازگردانده خواهد شد.
  • بازگشت هزینه مشاوره در صورت انعقاد قرارداد با وکیل

 

جهت دریافت نوبت مشاوره، در واتساپ و یا ایتا به شماره 09197752146 پیام دهید. تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تنظیم وقت ملاقات با شما ارتباط برقرار نمایند.

 

اینستاگرام استیناف گر