صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب مواد ۱۰ و ۲۱۹ قانون مدنی و همچنین براساس کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرایم رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم گردیده است و یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از وبسایت Estinafgar.com استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات وبسایت Estinafgar.com 26/8/1400 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 15 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. وبسایت Estinafgar.com می‌تواند در طول زمان بسته به شرایط برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم موظف به چک کردن این صفحه در بازه های زمانی 3 ماهه هستند.

 

 • قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که وبسایت Estinafgar.com و دیگر وبسایت ها تابع آن می‌باشند قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
 • توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین وبسایت Estinafgar.com و کاربران می‌باشد.
 • وبسایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «وبسایت» استفاده شده است منظور وبسایت Estinafgar.com می‌باشد.
 • محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر وبسایت Estinafgar.com موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

 

وبسایت Estinafgar.com با تبعیت از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در زمینه های ذیل فعالیت می نماید:

 • انجام مشاوره حقوقی و وکالت در کلیه دعاوی ملکی و مالی و پیمانکاری
 • ارائه خدمات حقوقی به کسب و کار ها و استارت آپ ها از ابتدا تا انتها
 • تنظیم قراردادها ودادخواست به صورت تخصصی
 • آموزش دوره های مختلف حقوقی و پیمانکاری به صورت حضوری و مجازی

خدمات وبسایت Estinafgar.com به شرکت ها و استارت آپ ها به شرح زیر است:

 • انجام مشاوره حقوقی و وکالت به صورت تخصصی
 • تنظیم تخصصی صورتجلسات و قراردادهای شرکت ها و استارت آپ ها
 • ارائه نمونه فرم ها و صورتجلسات مورد نیاز شرکت ها و کسب وکارها
 • ارائه محصولات آموزشی برای مدیران
 • برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با کسب و کارها ازجمله نکات حقوقی استارت آپ ها، کارگاه های قرارداد نویسی و…

 

 • عضویت و ایجاد حساب کاربری در وبسایت Estinafgar.com به صورت کاملاً رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت و یا قسمت های دیگری که در نقاط مختلف سایت تعبیه شده است مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وبسایت Estinafgar.com می‌باشد.
 • هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از وبسایت Estinafgar.com استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.
 • 3/3- هر شخص فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، وبسایت Estinafgar.com می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را به صورت کامل و یا محدود قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی درخصوص این اقدام را ندارد.
 • اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و وبسایت Estinafgar.com هیچ‌گونه مسئولیتی در مقابل تخلف از این ماده ندارد.
 • 3/5- درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، مدیریت سایت می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.
 • اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. وبسایت Estinafgar.com مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.
 • در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه وبسایت Estinafgar.com و یامدیریت و مدرسین وبسایت پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، وبسایت Estinafgar.com می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

 

 • رعایت اصل محرمانگی و صیانت از اطلاعات مشتریان، بر عهده سایت Estinafgar.com است و اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و وبسایت Estinafgar.com تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
 • وبسایت Estinafgar.com تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.
 • وبسایت Estinafgar.com تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. مدیریت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

 

 • کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد و شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری تان رخ می دهد و  در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وبسایت Estinafgar.com هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.
 • اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. وبسایت Estinafgar.com فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و وبسایت Estinafgar.com هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند مدیرت می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.
 • کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، وبسایت Estinafgar.com حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای وبسایت Estinafgar.com نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.
 • در صورتی که کاربر پس از خرید محصول نسبت به فروش آن در سایت خود یا سایت دیگر یا ارائه رایگان اقدام نماید بدون هیچ تذکری ضمن قطع دسترسی به محصولات حساب کاربری وی برای همیشه مسدود خواهد شد.

 •  امکان ایجاد چندین حساب کاربری توسط فرد حقیقی یا مجموعه حقوقی وجود ندارد در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری ثانی آن ها مسدود خواهد شد.

 

 • تمام محتوای وبسایت Estinafgar.com مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به ش وبسایت Estinafgar.com با مدیریت قاسم نجفی بابادی می‌باشد و خریداری محصولات از ما سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از محصولات و حقوق معنوی موجود در خدمات ما یا محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد و بدون موافقت و اجازه مدیرت، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
 • کاربران حق استفاده از مارک یا لوگوهای استفاده شده در محصولات ندارند و نیز حق حذف یا نامفهوم کردن و یا تغییر مارک یا لوگوها و یا نوشته های موجود در محصولات را ندارند.
 • شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذ شده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.
 • کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
 • کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.
 • با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد. جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد. ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

 

 • ثبت سفارش در سایت استیناف گر به منزله مطالعه دقیق و همچنین پذیرش کامل قوانین مندرج در آن است و مسئولیت مطالعه دقیق و مداوم قوانین پیش از ثبت هر یک از سفارش ها، بر عهده کاربر محترم است.
 • درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
 • درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد وبسایت Estinafgar.com هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
 • زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا 5 روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.
 • درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.
 • درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به وبسایت Estinafgar.com اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به مدیریت، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.
 • وبسایت Estinafgar.com تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. با این‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف 48 روز از تاریخ دریافت بسته به مدیریت وبسایت موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.
 • اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.
 • اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

 

بازگشت وجه

 • بازگشت وجه تنها در صورت عدم عملکرد محصول در حالت استاندارد و یا دارا بودن تضمین بازگشت وجه انجام می گیرد.
 • در صورتی که کاربر محصولی را به اشتباه خریداری نماید به دلیل دانلودی بودن محصول به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
 • اگر کاربری توانایی استفاده از محصول را دلیل عدم آشنایی با وردپرس و موارد اولیه را نداشته باشد امکان بازگشت محصول وجود ندارد.
 • امکان جایگزینی یا تعویض محصولات به هیچ عنوان وجود ندارد و کاربر باید در هنگام خرید حداکثر دقت خود را به عمل آورد.
 • بازگشت وجه به موجودی حساب کاربری ( کیف پول ) انجام میگیرد و به هیچ عنوان امکان برداشت به حساب بانکی وجود ندارد.
 • کاربر وجه برگشت داده شده به کیف پول را میتواند در خرید های بعدی خود استفاده کند.

 

 • مدت اعتبار این قرارداد به مدت یک سال می باشد. در صورتیکه طبق مواد این صفحه حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.
 • کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به وبسایت Estinafgar.com می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و وبسایت Estinafgar.com این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.
 • اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. وبسایت Estinafgar.com تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
 • در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 2-8، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه وبسایت Estinafgar.com نخواهد بود.
 • کاربر می‌تواند از طریق راه‌های ارتباطی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با مدیریت در ارتباط باشد.
 • مدیریت فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها وبسایت Estinafgar.com نیست و ثانیا مراتب تخلف را در سایت گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.
 • مفاد این قرارداد برای تمامی کاربران استیناف گر عطف به ماسبق خواهد شد

 

 •  کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظرات خود را ثبت کند.
 • نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.
 • نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.
 • کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.
 • مدیریت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.
 • سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.
 • در صورت نقض موارد 3-9 و 4-9 مدیریت می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

 

 • درصورتی‌که تبلیغاتی در وبسایت Estinafgar.com انجام شود، این وبسایت و مدیریت آن هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.
 • درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در وبسایت Estinafgar.com را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با مدیریت وبسایت Estinafgar.com در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

 

 • منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت.
 • از آنجایی که فایل‌های وبسایت استیناف گر به صورت دیجیتالی یا دانلودی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.
 • در صورت وقوع فورس ماژور وبسایت Estinafgar.com هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز وبسایت Estinafgar.com مسئولیتی ندارد.

 

 • تمام محصولات فقط از طریق وبسایت Estinafgar.com به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات سایت در هیچ مرجع دیگری قابل ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را در بخش نظرات و یا دیگر قسمت ها اطلاع دهید. وبسایت Estinafgar.com توسط گروه وکلای خود تمام تخلفات را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.
 • همکاری در فروش محصولات سایت فقط طبق شرایط و مقرراتی است که به متقاضی اعلام می‌گردد. درصورتی‌که قصد همکاری در فروش محصولات سایت را دارید باید درخواست خود را در آدرس زیر ثبت نمایید تا مراتب و مراحل صحیح و قانونی آن به شما اطلاع داده شود.