09197752146 info@estinafgar.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران، مطهری، خیابان مهرداد، ساختمان مهرداد

 

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث ایجاد مشکلات حقوقی می شود عدم وجود سواد حقوقی کافی و نیز عدم مشاوره درست از متخصصین این حوزه می باشد.

ما به چند روش تلاش میکنیم به شما هم میهن های عزیز کمک نماییم:

 

ما در کنار شماییم در جهت رفع مشکلات حقوقی هایتان. شما می توانید از انواع مشاوره های تخصصی استیناف گر اعم از رایگان و غیره استفاده نمایید و در صورت نیاز به اخذ وکیل تا انتهای پرونده وکالت شما را بر عهده خواهیم گرفت.

 

ما خدمات متنوعی در خصوص امور قراردادی شما داریم. به قسمت قراردادها مراجعه نمایید تقریباً در همه زمینه های مورد نیاز شما نمونه قراردادهای متعددی داریم و در صورتی که نیاز به تنظیم قرارداد به صورت شخصی دارید ما یک قرارداد کامل و جامع شخصی سازی شده بر اساس نیازتان تنظیم خواهیم نمود.

 

پیشگیری بهتر از درمان است جمله ای کاملاً مهم که متاسفانه اشخاص بی اهمیت از آن می گذرند. استیناف گر با هدف اشراف اشخاص به وظایف و حقوق قانونی خود کتب و دوره های آموزشی مجازی متنوعی تهیه نموده و در دسترس هم میهنان عزیز قرار داده است.

 

در راستای تبیین حقوق قانونی اشخاص و شهروندان تا کنون همایش ها و دوره های حضوری مختلفی برگزار نموده ایم و در این راستا آماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی نیز می باشیم.

 

 

اینستاگرام استیناف گر