09197752146 info@estinafgar.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران، مطهری، خیابان مهرداد، ساختمان مهرداد

 

گاهی اوقات نوشتن یک جمله نامربوط و یا مبهم ممکن است بار حقوقی سنگی برای طرفین ایجاد کند و یا اثری که فرد از قرارداد مدنظر دارد برای او ایجاد نشود.

 

قراردادها دارای انواع گوناگونی هستند و هر نوع آن، با اصول و مواد خاصی همراه هستند و علت اصلی اینکه افراد در قرارداد های خود ضرر می کنند و یا به مقصود خود نمی رسند هم همین است که بدون توجه به این امر و بدون مشورت با یک وکیل متخصص در این زمینه صرفاً به نمونه های دانلودی موجود در اینترنت اکتفا می کنند.

 

انواع قرارداد

متاسفانه همیشه افرادی وجود دارند که با وجود قرارداد اما به تعهداتشان عمل نمی کنند و یا اقداماتی انجام می دهند که منافی قرارداد و به ضرر طرف دیگر باشد لذا باید ضمانت اجراهایی در قراداد تعیین شود که بازدارنده باشند وئ یادر صورت عدم بازدارندگی در هرصوت خسارت وارد شده را به بهترین نحو ممکن جبران کند.
البته همیشه ضمانت اجرا نمی تواند مقداری وجه نقد باشد بلکه گاهی اوقات این ضمانت اجرای می تواند فسخ قرارداد و یا درصد مشخصی از خود موضوع قرارداد و یا حتی اخراج فرد متخلف و… باشد
که تشخیص این نوع ضمانت اجراها توسط وکیل متخصص در این زمینه انجام می گیرد
یک نکته اساسی در قراداد ها این است که ممکن است قراردادها به نمایندگی و یا با وکالت تنظیم شوند لذا در این مواقع نماینده و یا وکیل باید دارای شرایطی باشد که این شرایط بسته به نوع عقد متفاوت باشد

 

تنظیم قرارداد
لذا تیم حقوقی ما در خدمت شماست تا ضمن بررسی نوع قرارداد مدنظر شما و حدف موارد غلط و اضافه نمودن بندهای کاربردی و اثر بخش یک قرارداد مطمئن برای شما تنظیم نماییم.
این را بدانید که پرداخت هزینه اندک برای تنظیم قرارداد توسط یک وکیل متخصص، هزینه تراشی نمی باشد بلکه شما با پرداخت یک مبلغ اندک از صرف هزینه های زیاد مالی و زمانی در آینده و وارد شدن در راه روهای پر پیچ و خم دادگستری جلوگیری می نمایید.

 

برخی ويژگی های تنظیم قرارداد توسط تیم ما
در نظر گرفتن تمامی نکات تخصصی
تدوین شدن در قالب قانونی
مشخص کردن نحوه اجرای قرارداد و زمانبندی آن
مشخص کردن تعهدات و مسئولیت‌های هر طرف به‌صورت مجزا
مشخص کردن ضمانت اجرا

 

اینستاگرام استیناف گر